Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 


ZATRUDNIMY PRACOWNIKÓW

na stanowiska 

- Obsługa magazynu - 2 osoby

- Obsługa klienta - 2 osoby

Oferty można składać osobiście w siedzibie firmy Iveco Ducato Części 

Smardzów 30B, 56-400 Oleśnica w godzinach 8.00-16.00

 

O nas

Sprzedaż Samochodów i Części to prywatna firma działająca w branży motoryzacyjnej od 1993 roku, założona i prowadzona przez Jolantę i Sławomira Majewskich.

Siedziba firmy – biura, sklep i magazyn

Główna siedziba firmy znajduje się w Smardzowie koło Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Jest ona położona przy trasie nr 8 i  drodze ekspresowej S8, które łączą Wrocław z Warszawą, w odległości 5 km od Oleśnicy i 22 km od Wrocławia.

W wybudowanej w 2008 roku hali po powierzchni 1500 m2 znajdują się sklep stacjonarny, biura oraz przestronny magazyn z pełnym asortymentem części zamiennych do pojazdów marek IVECO DAILY, FIAT DUCATO, FIAT DOBLO, PEUGEOT BOXER i CITROEN JUMPER.

sklep sklep sklep

Profesjonalna obsługa

Zespół naszej firmy składa się z wysoko wykwalifikowanych i przeszkolonych pracowników.

Dzięki ich wiedzy, doświadczeniu, zaangażowaniu i cierpliwości możemy zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę, obejmującą zarówno sprzedaż, jak ich fachowe doradztwo.

Nasi klienci

Firma Sprzedaż Samochodów i Części od 20 lat buduje trwałe relacje z klientami.

Bogaty asortyment, wysokiej jakości towary i fachowa obsługa sprawiają, że w ciągu swojej działalności nasza firma zyskała wielu wiernych nabywców, którzy dokonują ponownych zakupów i chętnie polecają nas innym.

Klientami naszej firmy są inni przedsiębiorcy prowadzący hurtownie, firmy transportowe, a także mechanicy samochodowi i klienci indywidualni.

Asortyment i sprzedaż

W naszym asortymencie znajdują się głównie części zamienne do samochodów dostawczych IVECO DAILY,  FIAT DUCATO, FIAT DOBLO, PEUGEOT BOXER i CITROEN JUMPER. Odpowiadając potrzebom naszych klientów, stale rozwijamy naszą ofertę i gamę produktów.

W Smardzowie posiadamy własne magazyny i sklep stacjonarny, dzięki czemu możemy zapewnić wysoką dostępność potrzebnych części zamiennych i możliwość ich zakupu od ręki.

Ponadto prowadzimy sprzedaż internetową – poprzez nasz sklep na Allegro, a wkrótce również poprzez własny sklep internetowy.


magazyn magazyn 

Współpraca i partnerzy

Nasza firma współpracuje z innymi przedsiębiorstwami – zarówno z kraju, jak i z zagranicy - i dba o wzajemne dobre relacje biznesowe.

Dzięki wieloletniej i owocnej współpracy międzynarodowej stale wzbogacamy paletę naszych produktów, a naszym partnerom i klientom możemy zaoferować produkty wysokiej jakości i w pełnym asortymencie.

Rzetelność i zaufanie

Pielęgnowane od lat dobre relacje z partnerami i klientami sprawiają, że nasza firma cieszy się dużym zaufaniem.

Wszystkie towary sprzedawane przez naszą firmę są opodatkowane i dopuszczone do obrotu zgodnie z prawem krajowym i wymogami Unii Europejskiej.

Jesteśmy również laureatami lokalnych nagród gospodarczych, jak choćby Oleśnicki Sukces Gospodarczy.

Informacje formalne

Pełna nazwa firmy brzmi: Sprzedaż Samochodów i Części Majewska Jolanta IVECO Ducato Części

Nasz adres: Smardzów 30b, 56-400 Oleśnica, województwo dolnośląskie

NIP: 911007953, REGON: 93109642